KONTAKT OS

Har du et tip eller en god idé til en historie? Så er vi meget interesseret i at høre fra dig. Du er også velkommen til at kontakte os, hvis du har et spørgsmål. 

Dokumentarkompagniet Aps, Frederiksgade 77, 8000 Aarhus C

Lars Høj
Producent, tilrettelægger & journalist 
lars@dokukom.dk - 61 69 70 00
Irene Thyrri
Producent, tilrettelægger & journalist
irene@dokukom.dk - 42 46 70 00
Mikkel Tyrrestrup
Redaktør og journalist
mikkel@dokukom.dk - 21 99 58 75
Katrine Skipper
Produktionsleder
ksl@dokukom.dk - 40 47 65 43
Katrine Fuglsang
Produktionsleder
katrine@dokukom.dk - 61 67 33 87
Jesper Elming
Tilrettelægger & journalist 
jesper@dokukom.dk - 30 10 11 13
Astrid Holck Jensen
Tilrettelægger & journalist 
astrid@dokukom.dk - 22 99 10 07
Jacob Adrian Mikkelsen
Tilrettelægger & journalist
jam@dokukom.dk - 31 52 38 49
Morten Eggert
Tilrettelægger & journalist 
meg@dokukom.dk - 50 76 44 55
Rikke Dyrberg
Tilrettelægger & journalist
rikke@dokukom.dk - 53588373
Mie Frank
Tilrettelægger & journalist 
mie@dokukom.dk - 28 56 46 48
Kathrine Nilsson
Tilrettelægger & journalist
katn@dokukom.dk - 53848022
Vis mere
Søren Kramer
Tilrettelægger & journalist
soren@dokukom.dk - 31 53 12 91
Louise Stjerne Klitgaard
Tilrettelægger & journalist
louise@dokukom.dk - 20408491
Kristian Friis
Cheffotograf & klipper
kristian@dokukom.dk - 61 61 06 60
Christian Dalsgaard
Chefklipper
christian@dokukom.dk - 30 63 24 54
Ole Grønbæk
Klipper
ole@dokukom.dk - 61 69 70 60
Carsten Overbye
Fotograf
carsten@dokukom.dk - 31 52 67 99
Mikael Ib Hansen
Fotograf og klipper 
mib@dokukom.dk
Martin Binnerup
Fotograf og klipper
mb@dokukom.dk - 23 35 55 89
Emil Gerner
Fotograf og klippe-elev
emil@dokukom.dk
Rikke Adamsen
Fotograf og klippe-elev
ra@dokukom.dk
Kristoffer Stryhn
Økonomiansvarlig
kristoffer@dokukom.dk - 25 12 20 06
Lars Astrup Jensen
Produktionsassistent
laj@dokukom.dk - 28 18 24 38
Laura Hansen
Produktionsassistent
laura@dokukom.dk - 28 93 37 32
Anne Sofie Clement Schleppegrell
Journalistpraktikant
annesofie@dokukom.dk - 24 26 48 44
Celine Kortsen
Journalistpraktikant
celine@dokukom.dk -
Trine Muf
Universitetspraktikant
mail@dokukom.dk -
Vis mere
Vis mere